Відпочинок нашого колективу 2019

 

 

Цього року збираючись на відпочинок наш колектив вирішив повторити минулорічну подорож. У ідентичному складі ми зібрались на сплав. Маршрут – по р. Черемош починаючи неподалік від с. Ростоки.

Будучи вже більш досвідченими ми отримали чудовий заряд адреналіну та вражень. Ми вже знали маршрут та були набагато більш впевнені в собі. Рівень води був середнім, тому були на нашому шляху пороги, мілини та місця в яких було необхідно активно маневрувати, і відповідно гребти. Пропливши біля 20 км ми пришвартувались і пішли обідати, після чого зразу  вирішили продовжувати, не відпочиваючи.

Під кінець подорожі декілька разів сідали на мілину, але цю проблему зразу вирішували – ми з хлопцями вистрибували з човна та підштовхували його. Обслуговування як завжди на висоті – водій приїхав рівно по графіку, інструктор приємний та професіонал своєї справи, обід смачний та вчасно поданий.

Підсумовуючи – сподобалось, не менше 1го разу, проте в наступного разу відправляючись на сплав, я віддав перевагу більш складному маршруту. Єдина проблема – у половини з нас пообгорали ноги за час сплаву.

Для бажаючих надаємо телефон інструктора: 0506712078 – Василь. Вартість за людина біля 600 грн (500 – сплав, +100 обід). Рекомендую!

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З повагою

ФОП Гуляк С.П.

Linkos Group