Про нас

Місія нашої організації в тому, щоб допомогти людям та організаціям освоювати інформаційні технології для досягнення стійкої високої ефективності.

 

Наша історія починається з 31 грудня 1999 року, коли Гуляку Сергію Павловичу було видано Свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності в сфері інформатизації та програмування. Першими клієнтами були користувачі модулів програми “Фінансист”. З самого початку роботи головною метою було забезпечити максимально якісне обслуговування клієнтів від вибору комп'ютерної техніки, програмного забезпечення до сервісу та ремонту.

В 2000 році ми стали дилерами корпорації “Інтелект-Сервіс” по програмних продуктах “БЕСТ-ПРО” (тепер “ІС-ПРО”) та  “Бест-Звіт” (тепер "M.E.Doc"), отримавши відповідні сертифікати та ліцензії.

 

Головною цінністю організації є наші клієнти, для яких ми намагаємося бути максимально корисними. За час нашого існування ми надавали та надаємо послуги по автоматизації обліку госпрозрахунковим, бюджетним організаціям та підприємцям. 

Це такі організації в Чернівецькій області, як Міжнародний Аеропорт “Чернівці”,  КП “ЧернівціВодоканал”, Авіакомпанія “Буковина”, Ощадбанк, Укрпошта, Податкові інспекції, Апеляційний, Адміністративний, Господарський суди, Прокуратура області і багато інших підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців, які працюють у різних сферах діяльності.

 

Не було би ніяких результатів роботи та досягнень, якби не колектив організації. Кожен з нас є майстром у своєму напрямку роботи, постійно навчаючись і вдосконалюючи навички та вміння, що засвідчується відповідними сертифікатами спеціаліста.

 

Світ інформації постійно збільшується і змінюється і ми маємо бути готовими до цього і допомогти нашим клієнтам відповідно підготуватися. Тому і найменування нашої організації “СвітІнфо”.